Baby Face Beauty

Baby Face Beauty uygulamasında Thulium Lazer ile cilt altına gönderilen dermokozmetik içerikler sayesinde bebek gibi bir cilde kavuşmak artık hayal değil. 

Yeni nesil cilt yenileme, gençleştirme ve anti-aging koruma sistemi baby face beauty, özel olarak üretilmiş baby face beauty ampulleri ile leke tedavisi, gözenek sıkılaştırma, akne izi silme ve cilt tonu eşitleme gibi birçok cilt sorunun giderilmesinde aktif olarak kullanılmaktadır. 

Baby Face Beauty lazer ile mikro kanallar açtıktan sonra uygulanan güçlü serumlar cilt tarafından etkili bir şekilde emilir. Baby Face Beauty yaptıranlar, şimdiye kadarki en etkili cilt yenileme deneyimini yaşadıklarını sıklıkla ifade ederler. Bunun en önemli sebebi bu ikili sistemin yarattığı mucizedir. Baby face beauty, cildi içten dışa doğru yeniler, onarır.

Baby Face Beauty Nedir?

Baby Face Beauty thulium lazer, dermokozmetik salınım sistemi CDS ve baby face beauty ampullerinin bir araya getirildiği ileri segment bir cilt yenileme uygulamasıdır. Derin dokuların yoğun olarak beslenmesi üzerine kurulu baby face beauty, CDS teknolojisi sayesinde, cildin temel gereksinimleri olan C ve A vitaminlerinin, yaşlanma karşıtı koruma sağlayan antioksidan ve minerallerin, cildin alt tabakalarına kadar ulaşmasını sağlar.

Baby face lazer, 1927 nm dalga boyundaki thulium lazer ile cildi tarayarak binlerce mikro kanal açarken, cildin ihtiyacına uygun serum ve solüsyonları cilt altına kolayca ulaştırır. Baby face beauty ile içerden başlayan yoğun cilt onarma süreci o kadar etkili ve güçlüdür ki, seansın sonunda cildiniz bebek gibi olur. Cilt altında başlayan tazelenme ilerleyen günlerde de devam edeceği için, cildiniz giderek daha genç görünecektir.  

Baby Face Beauty Ne İşe Yarar? 

Baby face beauty cilt bakımı, birçok işe yarayan çok yönlü bir sistemdir. Cildin içerden dışarı yenilenmesini sağlayan baby face beauty ile neler yapmak mümkün sorusuna şöyle cevap verebiliriz: 

  • Cildi yeniler, tazeler, bebek gibi yapar.
  • Cildi sıkılaştırır, gençleştirir.
  • Yüzü toparlar, yüz hatlarını belirgin hale getirir. 
  • Leke tedavisinde etkilidir. 
  • Gözenek sıkılaştırmada kullanılır. 
  • Yaşlanma karşıtı koruma sağlar. 
  • Cilt tonunu eşitler, porselen gibi bir cilde sahip olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştiren uygulamadır. 
  • İnce kırışıklıkları giderir, derin kırışıklıkların görünümünü önemli ölçüde hafifletir. 
  • Akne ve yara izi tedavilerinde kullanılır.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Baby face uygulamasının ilk aşamasında Thulium lazerin nazik mikro ışınları sayesinde acısız ve ağrısız bir şekilde cilt yüzeyi taranır. Amacımız, cildin derin katmanlarına kadar ulaşan mikro kanallar açmaktır.

Binlerce mikro kanal aynı zamanda bir tür sınırlı hasara neden olduğu için doğal bir kolajen üretimini harekete geçirir. Aynı zamanda cildin ihtiyaçlarına göre kişiye özel olarak hazırladığımız, baby face beauty’e  özel saf dermokozmetik içeriğin, cilt bariyerini kolayca aşarak derin dokulara ulaşmasını sağlamak, bu aşamadaki asıl hedefimiz. 

İkinci aşamada nano teknolojik baby face ampullerinin mikropartiküllü mucize formülleri, cilt altına nüfuz eder. Kolajen üretiminin harekete geçmesiyle birleşen yüksek kaliteli saf içerikler sayesinde çok hızlı bir iyileşme ve gençleşme elde etmiş oluruz. Cilt kısa sürede gençleşir ve ışıldar. 

Baby Face Beauty Ampulleri

Baby Face Beauty ampullerinin eşsiz formülü, uygulamayı diğer cilt yenileme sistemlerinden ayıran en önemli özelliğidir. Hiçbir yapay kimyasal içermeyen vitamin, mineral ve antioksidanlar, sadece gerekli maddenin saf formundan oluşurlar. 

Nano teknolojik mikropartiküler yapısı nedeniyle çok daha derin bir emilim sağlayan bu eşsiz formüller daha uzun süre kalıcı bir etki bırakırlar.  

Askorbik Asit VC Ampül

Baby Face Beauty’nin yüksek oranda C vitamini içeren yaşlanma karşıtı serumudur. Cilt lekelerinin giderilmesinde, cilt gençleştirmede en güçlü silahımızdır. 

Retinol VA Ampul 

Retinol hücre yenilenmesinde en etkili içeriklerin başında gelir ve A vitaminin saf formudur. Kırışıklık ve ince çizgilerin giderilmesinde Baby Face sisteminin en güçlü içeriği Retinol VA ampul aynı zamanda cildin doğal dengesini yeniden kurmamızı sağlar. 

Traneksamik Asit TA Ampul  

Çok güçlü bir doku iyileştirme etkisine sahip traneksamik asit cerrahi kesilerin kapanmasında kullanılan tıbbı bir içeriktir. Özellikle yara izi, akne izi, güneş ve diğer cilt lekelerinin tedavisinde son derece etkili bir formüldür. Baby Face sonrasi cildin porselen gibi görünmesini sağlayan esas içerik Traneksamik Asit TA ampuldür. 

Resveratrol RS Ampul

Resveratrol cildin kolajen üretimini destekler. Yaşlanma karşıtı koruma elde etmek ve cildi sıkılaştırmak için ihtiyacımız olan içeriktir. RS ampul aynı zamanda hyaluronik asit içerir. Güçlü bir anti aging koruma sağlamak istediğimizde güvenle kullandığımız Resveratrol RS Ampul sayesinde baby face beauty yaşlanma etkilerini azaltır ve gençliğin kalıcı sırrı cildinizde mucizeler yaratır.  

Baby Face Beauty Öncesi ve Sonrası

Baby Face Beauty uygulaması sonrası cilt canlanır, kırışıklıklar açılır, büyük bir tazelenme hissedersiniz ve cildiniz yumuşacık olur. Anında etki gösteren yapısı nedeniyle özellikle tatil ya da özel günlerden önce en çok tercih edilen cilt bakımlarının başında gelir. 

Baby Face Beauty uygulaması sırasında cilt çok hafif derece kızarır ve seansın tamamlanmasının ardından bu kızarıklık da neredeyse tamamen dağılır. Ödem oluşmaz, herhangi bir sızı hissetmezsiniz. Bu yanıyla son derece konforlu bir uygulamadır. 

Baby Face Beauty yaptırdıktan sonra günlük hayatınıza, tatil alışverişinize devam edebilir, bebek gibi cildinizle dilediğiniz davete katılabilirsiniz. 

Baby Face Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Leke tedavisinde Baby Face Beauty uygulamasından söz ediyorsak lekenin derinliğine göre işlemin etkisinin tam olarak kendini göstermesi, kişiden kişiye göre değişir. Baby Face Beuaty uygulamasının hemen ardından cildin renginde önemli bir açılma elde ederiz fakat lekesiz bir cilt görünümü için vakaya göre 2-4 seanslık uygulamanın tamamlanmasını beklemek gerekebilir. 

İleri yaştaki olgun ciltlerde, cilt gençleştirme protokolü söz konusu olduğunda da aynı şekilde ilk seanstan sonra hızlı bir gençleşme süreci başlar fakat hedeflediğimiz sonucu görmemiz iki hafta ara ile gerçekleştirilen seri seansların tamamlanmasının ardından etkisini gösterir.

Baby Face Beauty ile cilt yenileme tedavilerinde sonucun ortaya çıkması, hangi cilt sorununu gidermek amacıyla kullanıldığına bağlı olarak 2 hafta ile 1 ay arasında değişir. Seanslar tamamlandıktan sonra da cilt altında yenilenme uzun süre devam ettiği için cilt güzelleşmeye devam eder, gençleşme biraz daha sürer. 

Baby Face Uygulaması Kalıcı Mı?

Baby face ile elde edilen leke tedavisi sonuçları, cildinizi güneşten dikkatle koruduğunuz takdirde çok uzun süre kalıcıdır. Yaz sezonu sonrası tekrar edilen baby face beauty leke tedavisi sayesinde güneş lekelerine sonsuza kadar veda edebilirsiniz. 

Cilt gençleştirme ve yaşlanma karşıtı koruma protokolleri belli aralıklarla tekrar edilmelidir zira cilt, doğası gereği her geçen gün yaşlanmaya devam eder. Kolajen üretimi yaş ilerledikçe azalır. Bu sebeple hiçbir uygulamanın, buna estetik operasyonlar da dahil olmak üzere, sonsuza kadar kalıcı olması maalesef söz konusu değildir.

Baby face beauty cilt altını en güçlü şekilde besleyen medikal estetik uygulamalarından biri olduğu için, sonuçları görece uzun süre kalıcıdır.  Hekiminizin tavsiyesi doğrultusunda belli aralıklarla tekrar edilmesi durumunda baby face güzelliğini uzun süreler muhafaza edebilirsiniz. 

Baby Face Beauty Fiyatları

Baby Face Beauty belli bir fiyat ortalamasında uygulanan özel bir cilt yenileme sistemidir. Markaya özel olarak üretilen nano teknoloji ürünü ampuller, baby face beauty maliyetini belirler. Özel kampanyalar dışında bu fiyat ortalamasının altına düşen uygulamalara itibar edilmemeli ve orjinal içerik kullanıldığından emin olunmalıdır. 

Baby Face Beauty İstanbul

Dünyanın ve Türkiye’nin medikal estetik uygulamalarda bir numaralı adresi haline gelen İstanbul’da Baby Face Beauty ile cildinizi tazelemek ve gençliğinizi koruma altına almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.