Kiara Reju (Kristal Gençlik Aşısı)

Kristal Gençlik Aşısı Nedir?

İçeriğindeki serbest Hyaluronik Asit sayesinde, cildi nemlendirir, besler ve parlaklık sağlar. Hücre dokusunu yenileyici aktiviteye sahip PDRN (Polideoksribonükleotit) hücre yenilenmesi için gerekli olan nükleotidleri sağlar. Fibroblast oluşumu için en uygun koşulların oluşturulmasına yardımcı olur ve cilt elastikiyetinin yeniden kazanım sürecini hızlandırır. Hasar görmüş hücrelerin yeniden yapılandırılmasına katkı sağlar ve doku onarımını destekler. Niacinamide sayesinde leke acma, nemlendirme ve yaşlanma karşıtı etkilere katkı sağlar.
Dolaysıyla, Krıistal Gençlik Aşı uygulaması takiben ilk günden itibaren hastanın cildinde yoğun bir nemlenme, parlaklık ve ince kırışıkların azaldığını görmekteyiz. Ciltte yeni doku gelişimi sağladığı  için zamanla hastanın yüzü yukarı yönde lift etkisini ortaya çıkarmaktadır. Cildin ton eşitsizliğini gidermektedir. Cilt lekelerin renginin açıldığını ve göz altındaki koyu halkalarının giderildiğini görmekteyiz.

Cilt Yaşlanmasının Aşamaları Nelerdir?

Cildimiz dışardan gözüken en büyük organımız. Her kadın makyajsız ışıl ışıl cildin hayalini kurarken; her erkek yaş aldığında güzel yaşlanmak ve yaşlanma belirtilerini minimum seviyeye indirmek ister.

Ancak zamanın acımasızlığına direnmek kolay değildir. Yıllar geçtikçe insan cildi yaşlanma ve çevresel etkenler sonucunda zamanla canlılığını, elastikiyetini kaybeder ve kırışıklar meydana gelir.

Bu sorunun temelinde başta hyaluronik asit olmak üzere cildin yapısında bulunan ve hücre tazelemeye yardımcı olan maddelerin miktarının yeterli olmaması veya yaşlanmaya bağlı olarak zamanla bu maddelerin miktarının azalması yatar. Bunun sonucunda cildinizin kalitesi azalır; daha kuru ve mat görünür.

Hasarlı, lekeli, kırışmış bir cilde sahip isek diğer yaptığımız tedaviler çok başarılı olamıyor. Cilt yaşlanması yaşa bağlı olmakla beraber kişinin çevresel hormonel ve kişinin günlük yaşantısına bağlı olarak ortaya çıkıyor. Özellikle hücresel yaşlanma bağlı olarak DNA hasarı da olmaktadır.

Kristal Gençlik Aşısı Kullanım Alanları Nelerdir?

Kristal Gençlik Aşısı; Yüz, boyun, dekolte ve el sırtı yenilenmesi ve gençleştirilmesinde. Ciltteki azalmış olan nemi arttırmak, pürüzsüz ve parlak bir cilt elde etmek için. Cilt tonunun eşitlenmesinde. Göz çevresi ince çizgilerin giderilmesi ve göz altı koyu halkaların giderilmesinde. Cilt lekelerinin giderilmesinde Kullanılır.

15 gün ara ile 3 seans uyguluyoruz.

Kristal Gençlik Aşısı Hangi Uygulamalar İle Birlikte Kullanılır?

Kristal Gençlik Aşısı; botoks, dolgu ve cihazlar ile birlikte kombine edebilir.

Kristal Gençlik Aşısı Etkisi Ne Kadar Sürer?

Kristal Gençlik Aşısı; yapıldıktan sonrasında 6-8 ay, idame uygulama yapıldığında, 1 yıl etki sürmektedir.

Kristal Gençlik Aşısı Fiyatı Nedir?

Oluşturacağımız randevu ile doktorumuzla görüşebilir ve uygulanacak bölgeye göre Kristal Gençlik Aşısı için fiyat alabilirsiniz. Uygulanacak tedavi ve bölgenin belirlenmesi için yapılacak bu görüşme tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Siz danışanlarımızın doktorumuzla yapacağı görüşmenin hemen sonrasında Kristal Gençlik Aşısı için size özel en uygun fiyat ortaya çıkar.